5 najlepszych bezpłatnych programów do edycji filmów YouTube

utworzone przez | lip 15, 2019 | YouTube | 0 komentarzy

Istnieje mnóstwo zaawansowanych programów do edycji filmów, które oferują szeroki zakres funkcjonalności i jednocześnie, są bardzo skomplikowane dla przeciętnego użytkownika. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z YouTube, wystarczą ci podstawowe opcje edycji i nie potrzebujesz drogiego, profesjonalnego oprogramowania. Nie musisz też ograniczać się do wersji testowych trial. Jest sporo dobrych, bezpłatnych programów, których możesz używać bez ograniczeń czasowych. Sprawdź, jakich programów możesz użyć, by zdobyć pierwsze wyświetlenia na swoim kanale.

5 najlepszych bezpłatnych programów do edycji filmów

1. BlackMagic DaVinci Resolve 15

Blackmagic Design udostępniła nieco okrojoną, ale darmową wersję na systemy operacyjne Windows 8.1 SP1, 10, Linux i Mac OS X. To jeden z najlepszych bezpłatnych edytorów, gdyż nadal pozostaje potężnym narzędziem z wieloma możliwościami. Obsługuje rozdzielczość Ultra HD/4K, udostępnia zaawansowane narzędzia do montażu i zarządzania barwami.

Więcej informacji

2. Kdenlive 18

Choć nadal kojarzy się z Linuksem, świetnie działa też na Windowsie. Wspiera formaty takie jak QuickTime, AVI, WMV, MPEG czy Flash Video. To nieskomplikowany w obsłudze program, który udostępnia wiele innych opcji i filtrów.

Więcej informacji

3. HitFilm Express 10.1

To program do nieliniowej edycji filmów, umożliwiający też tworzenie animacji i efektów specjalnych. Aby pobrać darmową wersję, trzeba się zarejestrować i opublikować na Facebooku lub Twitterze informację o programie.

Więcej informacji

4. Nuke Non Commercial 11

Wartościowe oprogramowanie w zamian za rejestrację. Wersja niekomercyjna ma spore ograniczenia, takie jak maksymalna rozdzielczość Full HD (1920 x 1080) i brak możliwości przeniesienia projektów do wersji komercyjnej, ale jak na bezpłatny program, to nadal bardzo dobra opcja.

Więcej informacji

5. Avidemux 2.7

Regularnie ulepszany edytor video, który można rozbudowywać o kolejne funkcjonalności dzięki dodatkom. Obsługa programu nie powinna sprawiać trudności nikomu, ze względu na prosty i przejrzysty interfejs.

Więcej informacji

Nie musisz wykosztowywać się na drogie, zaawansowane programy do edycji filmów, jeśli twoje potrzeby ograniczają się do prostych opcji edycji. Wśród wielu bezpłatnych programów na pewno znajdziesz taki, który spełni twoje oczekiwania.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk

Najnowsze opinie