Wyświetlenia są jednym z najważniejszych czynników w serwisie YouTube, decydujących o sukcesie danego materiału. Istnieje kilka sposobów na to, by skutecznie zwiększyć ich ilość. Optymalizacja filmów potrafi być jednak kłopotliwa i zwykle zajmuje sporo czasu. Warto wiedzieć, że istnieje narzędzie, które znacznie ułatwia ten proces!

Czym jest Tube Buddy?

Tube Buddy to rozszerzenie przeglądarki Chrome, które integruje się bezpośrednio z serwisem YouTube. Ułatwia obsługę kanału, usprawnia codzienną pracę i daje więcej czasu na tworzenie nowych treści.

Pobierz tutaj: TubeBuddy

Do czego możesz wykorzystać Tube Buddy?

1. Zaawansowana optymalizacja

YouTube oferuje jedynie podstawowe opcje optymalizacji filmów, dając możliwość wprowadzenia tytułu, opisu i tagów. Tube Buddy pomaga odpowiednio wypełnić wszystkie pola, proponuje pomoc oraz wyświetla dodatkowe wskazówki. Narzędzie zwraca uwagę na niedociągnięcia i podpowiada, co jeszcze warto ulepszyć.

2. Analiza słów kluczowych

To także najlepsze narzędzie do badania słów kluczowych w YouTube. Dzięki niemu możesz odkryć, czego użytkownicy szukają w serwisie, uzyskać wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, otrzymać trafne pomysły na uatrakcyjnienie filmów i ostatecznie, zwiększyć liczbę wyświetleń!

3. Tworzenie miniaturek

Tube Buddy umożliwia także tworzenie miniaturek profesjonalnej jakości, przy użyciu nieruchomych klatek wideo. W generatorze miniatur można też nakładać napisy, dodatkowe teksty i obrazy, nie wychodząc z narzędzia.

4. Analiza popularności

Następnie możesz sprawdzić, które miniatury, tytuły, tagi i opisy zbierają największą liczbę kliknięć i wyświetleń! Na podstawie takiej analizy twoje kolejne materiały będą zyskiwały coraz większą popularność.

5. Edycja wielu filmów jednym kliknięciem

Dzięki Tube Buddy możesz też wprowadzać zmiany w wielu filmach jednocześnie. Szybko zaktualizujesz karty, ekrany końcowe, miniaturki i opisy, korzystając z narzędzi do przetwarzania masowego.

6. Wersja premium – więcej funkcji

Płatna wersja daje możliwość przeprowadzenia pełnej analizy kanału i wygenerowania szczegółowego raportu, który daje szerokie spojrzenie na całą działalność. Obecnie Tube Buddy oferuje wersję testową za darmo, zachęcamy do rejestracji.

Wtyczka Tube Buddy oferuje mnóstwo funkcji, które przydadzą się każdemu twórcy video. Warto przetestować jej funkcje i usprawnić codzienną optymalizację filmów. W końcu na YouTube wyświetlenia i kliknięcia stanowią o ostatecznym sukcesie kanału!