Jak stworzyć unikalne intro do filmów YouTube?

utworzone przez | cze 23, 2019 | YouTube | 0 komentarzy

Intro kanału to zwykle krótki klip video, który jest wyświetlany na początku filmu. Właśnie dlatego jest bardzo istotnym elementem każdego materiału. Wpływa na spójność, pokazuje stylistykę autora i informuje, jakich treści możemy się spodziewać w dalszej części filmu. Służy budowaniu marki i przyciąga uwagę widza od samego początku. Posiadanie unikalnego, ciekawego intro nadaje bardziej profesjonalnego charakteru i pomaga w skutecznej promocji materiału oraz zdobyciu większej ilości wyświetleń youtube i polubień youtube.

Jak stworzyć unikalne intro do filmów YouTube?

Jeśli brakuje Ci pomysłu lub umiejętności, warto rozważyć znalezienie podwykonawcy. Osoba z odpowiednim zmysłem estetycznym i możliwościami, zadba o to, by intro twojego kanału było spójne z treściami, które publikujesz i przygotuje klip, który z pewnością nada im bardziej profesjonalnego charakteru.

Jeśli masz doświadczenie lub chcesz zdobyć nowe umiejętności, skorzystaj z odpowiedniego programu. Jednym z najlepszych edytorów video, w którym możesz samodzielnie przygotować własne intro, jest ApowerEdit

ApowerEdit

Aplikacja posiada przejrzysty interfejs, trzy proste obszary funkcjonalne (materiały, podgląd i edycja), wiele funkcji edycji, a także mnóstwo zaawansowanych efektów do wykorzystania. Nieco łatwiejszym programem jest Easy Video Maker. Udostępnia tylko podstawowe funkcje edycji, ale są one wystarczające do stworzenia dobrego intro. Tutaj również znajdziesz efekty muzyczne i ciekawe przejścia, które uatrakcyjnią twój materiał.

Easy Video Maker

Pamiętaj, że intro nie musi być profesjonalną animacją. Możesz wykorzystać nagrania, które już masz i zmontować je w ciekawy sposób. W ten sposób pokażesz, jakie treści pojawiają się na kanale i zachęcisz do zapoznania się z innymi materiałami.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk

Najnowsze opinie